Kelionės daiktų sąrašas – įtraukite ir korėjietišką kosmetiką

Keliaujant svarbu pasiimti visus būtiniausius daiktus. Daugeliui keliautojų, vykstančių į Korėją, keli papildomi daiktai gali dar labiau pagerinti įspūdžius. Štai keli daiktai, kuriuos būtina turėti keliaujant po Korėją:

  1. Korėjietiška kosmetika – nuo BB kremų ir kompaktinių pagalvėlių iki lakštinių kaukių ir dar daugiau, korėjiečių kosmetika garsėja savo kokybe ir naujovėmis. Įvairių produktų galite rasti vietinėse grožio prekių parduotuvėse ir internetinėse parduotuvėse.
  2. Apsauginis kremas nuo saulės – Pietų Korėja yra gana saulėta šalis, todėl svarbu su savimi pasiimti apsauginį kremą nuo saulės, kad apsaugotumėte odą nuo ultravioletinių saulės spindulių. Ieškokite vandens poveikiui atsparaus ir plataus spektro apsaugą užtikrinančio gaminio.
  3. Skrybėlė – Skrybėlė gali būti puikus būdas apsaugoti veidą nuo saulės ir išlaikyti vėsą karštomis dienomis. Ieškokite kepurės su plačiu kraštu arba beisbolo kepurės, kad maksimaliai apsaugotumėte.
  4. Lietaus apsiaustas – Korėjoje lietingasis sezonas paprastai būna birželio-liepos mėnesiais, todėl pravartu pasiimti lengvą lietpaltį arba skėtį. Jis taip pat gali praversti tomis neįprastai drėgnomis dienomis.
  5. Korėjietiški užkandžiai – nuo tradicinių užkandžių, tokių kaip tteokbokki ir injeolmi, iki naujausių medaus sviesto traškučių – korėjietiški užkandžiai yra puikus būdas pažinti šią kultūrą. Ieškokite parduotuvių, kurios specializuojasi tradicinių užkandžių gamyboje, arba nueikite į vietinę maisto prekių parduotuvę ir ieškokite naujausių skanėstų.
  6. Nešiojamasis įkroviklis – jei turite kelis įrenginius ir keliaudami turite palaikyti ryšį, svarbu pasiimti nešiojamąjį įkroviklį. Niekada nenorite įstrigti be galimybės įkrauti telefoną, kai to labiausiai reikia.

Nesvarbu, ar keliaujate verslo reikalais, ar savo malonumui, šie šeši daiktai yra būtini keliaujant po Korėją. Mėgaukitės kelione!

100kelione.lt

100kelione.lt