Kelionės kryptis – Azija

Azija – tai žemynas su turtinga ir įvairiapusiška istorija, kultūra ir lankytinomis vietomis. Čia yra keletas žymiausių pasaulio vietų, tokių kaip Tadžmahalas Indijoje ar Didžioji kinų siena. Angkor Vato šventyklos Kambodžoje taip pat kelia baimę ir jų nevalia praleisti! Įspūdingų gamtos stebuklų rasite Pietų Kinijos jūroje, kurioje yra vešlių tropinių salų, o Himalajų kalnai suteikia kvapą gniaužiantį foną.
Nesvarbu, kokių atostogų ieškote, Azija turi ką pasiūlyti. Nuo visame pasaulyje garsių parduotuvių Honkonge ir Tokijuje iki įkvepiančių šventyklų Tailande ir Indijoje – čia kiekvienas ras ką patirti ir kuo pasimėgauti. Leiskitės į žygį po vešlias Borneo džiungles, tyrinėkite atokius Tibeto kaimelius arba ilsėkitės Filipinų paplūdimyje. Azijoje gausu nuostabių vietų, kurias verta ištyrinėti!
Azijoje taip pat siūloma daugybė unikalios veiklos mėgstantiems nuotykius. Nuo laipiojimo uolomis Malaizijoje ir plaukiojimo plaustais Nepale iki nardymo Tailande ir šuolių su guma Pietų Korėjoje – čia yra begalė galimybių adrenalino mėgėjams.
Nesvarbu, ar ieškote kultūrinės patirties, nuotykių kupinų atostogų, ar tiesiog vietos atsipalaiduoti ir pailsėti, Azijoje kiekvienas ras ką nors sau. Gražūs kraštovaizdžiai, įdomi kultūra ir begalė galimybių pažinti Aziją – puiki atostogų kryptis!
Azijos vaizdai ir garsai kažkuo užburia. Nuo šurmuliuojančių miestų iki ramių kaimelių – visada rasite ką nors naujo ir įdomaus, ką galėsite ištirti. Aplankykite budistų vienuolynus Tibete, tyrinėkite senovines Japonijos šventyklas ar grožėkitės Kinijos Uždraustojo miesto grožiu – galimybių yra begalė! O kai baigsite tyrinėti, skirkite laiko atsipalaiduoti ir pasimėgaukite unikalios virtuvės patiekalais, kurie pakerės jūsų skonio receptorius.
Būtinai įtraukite Aziją į savo kelionių sąrašą – nesigailėsite! Dėl savo neįtikėtinos kultūros, nuostabių lankytinų vietų ir nepamirštamų įspūdžių Azija yra nepamirštama kelionių kryptis.

100kelione.lt

100kelione.lt