Slidinėjimo kryptys: 2022-2023 m. žiemos slidinėjimo vietovės

Jei šią žiemą ieškote slidinėjimo vietos, jums pasisekė. Sudarėme geriausių 2022-2023 m. slidinėjimo vietų sąrašą. Nesvarbu, ar ieškote adrenalino pliūpsnio, ar ramios slidinėjimo kelionės, turime jums tinkamą vietą. Taigi, ko laukiate? Pradėkite planuoti žiemos slidinėjimo kelionę jau šiandien!

Štai mūsų geriausios 2022-2023 m. slidinėjimo vietos Europoje:

  • Šamoni, Prancūzija: Šamoni yra viena populiariausių slidinėjimo vietų Europoje. Ji garsėja sudėtingomis vietovėmis ir kvapą gniaužiančiais vaizdais. Jei esate patyręs slidininkas, Šamoni – puiki vieta jums.
  • Zermatas, Šveicarija: Zermatas (Zermatt), Šveicarija, yra visame pasaulyje žinoma slidinėjimo vieta. Jis garsėja nuostabiais kraštovaizdžiais ir gerai sutvarkytomis trasomis. Jei ieškote prabangių slidinėjimo atostogų, Zermatas yra jums tinkama vieta.
  • Cortina d’Ampezzo, Italija: Cortina d’Ampezzo yra populiari slidinėjimo vieta Italijoje. Ji garsėja vaizdinga aplinka ir puikiomis slidinėjimo sąlygomis. Jei ieškote romantiškos slidinėjimo kelionės, Kortina d’Ampezzo yra puiki vieta jums.

Tad ko dar laukiate? Pradėkite planuoti žiemos slidinėjimo kelionę jau šiandien! Tai tik kelios iš nuostabių slidinėjimo vietų, kurias gali pasiūlyti Europa. Negalime sulaukti, kada šią žiemą galėsime leistis į slidinėjimo trasas!

100kelione.lt

100kelione.lt