Uždaryti
Uždaryti
Uždaryti
Taip
Ne
Uždaryti
Pasitikrink ar įrenginio nustatymuose įjungta buvimo vietos (auto location) funkcija.
Uždaryti
Patvirtinti
Atšaukti
Uždaryti
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime Jums naują slaptažodį.
Thank you!
Uždaryti
Kartu keliauti smagiau? Tuomet suburk komandą ir padovanokite savo kelionę Lietuvai!

LT100 primena – komandoje negali būti daugiau nei 30 žaidėjų, tad pakvietimų skaičius ribotas.

Gero kelio!
Thank you!
Meniu

PAMARIO KRAŠTO MIESTELIAI

Vandenų ir žvejų kraštas laukia keliautojų!
Slinkite žemyn

Pamario kraštas – vandenų apsuptas Lietuvos regionas, puoselėjantis savitas tradicijas, išsiskiriantis natūralios gamtos grožiu ir žvejų miesteliais.

Minijos (Mingės) kaimas yra itin neįprasta gyvenvietė. Minijos upė čia atstoja centrinę gatvę, o patekti į kitą pusę – ne taip ir lengva. Kaimynas pas kaimyną iriasi valtele, kiekviena sodyba turi savo prieplauką, tad vietiniai Mingę vadina mažąja Lietuvos Venecija.

Kintuose patiks žuvies mėgėjams. Šiame krašte verta nusipirkti šviežios žuvies, taip pat pasidomėti miesto centre stovinčia evangelikų liuteronų bažnyčia, aplankyti šalies filosofijos pradininko Vydūno muziejų ar pasidairyti margaspalvių vėtrungių. Kuršių marių žvejų laivų žymėjimo vėtrungėmis tradicija gimė būtent Kintuose.

Rusnė – viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje. Tai vienintelis Lietuvos miestelis, esantis saloje. Įdomu čia atvykti pavasarį, kai potvyniai trukdo vietos gyventojams patekti į žemyninę Lietuvos dalį. Medinė senoji architektūra, žvejų laiveliai, gausybė vandens paukščių, gaivus pamario vėjas leis užuosti ir pajusti vandenų krašto atmosferą.

LT100 rekomenduoja aplankyti ir senąjį žvejų kaimą Dreverną, menantį kuršių laikus.

Jauki gyvenvietė žavi mažųjų laivų uostu, gardžia žuvimi bei unikaliu pamario kraštovaizdžiu. Laivadirbio Jono Gižo sodyboje susipažinsite su Kuršių marioms būdingais laivais bei valtimis.

O kur dar Ventės ragas, su žymiąja paukščių žiedavimo stotimi, Uostadvario, Skirvytėlės kaimai, kuriuose be galo įdomu apsilankyti. 

Žvejai - nepamirškite meškerių!


LT100 primena - nuvykęs į objektą nepamiršk pažymėti vietą žaidėjo profilyje! Tašką pelnysi apsilankęs bent viename Pamario krašto miestelyje.


Kontaktinė informacija

http://siluteinfo.lt/

http://www.klaipedainfo.lt/


Nuotraukos - Šilutės TIC, Pauliaus Rakštiko