Uždaryti
Uždaryti
Taip
Ne
Uždaryti
Pasitikrink ar įrenginio nustatymuose įjungta buvimo vietos (auto location) funkcija.
Uždaryti
Patvirtinti
Atšaukti
Uždaryti
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime Jums naują slaptažodį.
Thank you!
Uždaryti
Kartu keliauti smagiau? Tuomet suburk komandą ir padovanokite savo kelionę Lietuvai!

LT100 primena – komandoje negali būti daugiau nei 30 žaidėjų, tad pakvietimų skaičius ribotas.

Gero kelio!
Thank you!
Meniu

Iššūkis - net 100 gražiausių Lietuvos vietų

Slinkite žemyn

Nauja iniciatyva internete „LT100: mano kelionė Lietuvai“ kviečia Lietuvos šimtmetį pasitikti visapusiškai pažinus savo šalį. Vasarai tik prasidėjus, pristatoma kelionių po Lietuvą, tradicinių švenčių ir tikrų lietuviškų pojūčių platforma internete, iki Lietuvos valstybės šimtmečio raginanti kiekvieną Lietuvos gyventoją aplankyti net 100 skirtingų lietuviškų objektų, įsitraukti į tradicinius užsiėmimus. Žaidimo formos projektas kviečia keliauti, fiksuoti akimirkas bei dalintis savo gražiausiomis nuotraukomis tinklalapyje www.100kelione.lt.

Pristatomas tinklalapis veiks kaip savotiškas gidas belaukiant Lietuvos valstybės šimtmečio, kviečiantis susipažinti su primirštomis tradicijomis, autentiškais papročiais bei įdomiausiomis istorijomis, tuo, iš ko susideda Lietuva.

Kelionių metu kviečiama fiksuoti ir dalinti akimirkomis

„Projekto idėja yra paskatinti Lietuvos žmones daugiau keliauti po mūsų šalį bei pažinti jos unikalumą. Daugelis esame girdėję apie Kražių miestelį arba Žuvinto rezervatą, tik ar esame ten buvę? Internete kiekvienam prieinamas žaidimas „LT100: mano kelionė Lietuvai“ leis sukūrus savo profilį, keliauti po Lietuvą ir rinkti taškus, tam tereikės su savimi turėti išmanųjį įrenginį ir mobilųjį internetą“, – pasakoja projekto iniciatorės Eglė Belozaraitė ir Gintarė Šatevičiūtė.

Lietuvoje vertas aplankyti vietas projekto organizatoriai atrinko konsultuodamiesi su Valstybiniu turizmo departamentu, regionų atstovais, tad žaidėjų laukia tikrai unikalios lietuviškos erdvės bei vietovės.


Žaidimas kviečia keliauti individualiai arba su grupe

Internetinėje platformoje pateikiami objektai apima visą Lietuvą, 10 apskričių, ir keliauti kviečia individualiai arba sukūrus grupę. Ar tai būtų klasė, ar giminė, ar draugų būrys, sukūrus grupę galima keliauti ir rinkti taškus daug greičiau.

„Dalyvavimas šiame interaktyviame žaidime, tai ne tiesiog keliavimas po Lietuvą ir jos tradicijų pažinimas, bet artimųjų ryšių stiprinimas, buvimas kartu su šeima, artimaisiais, draugais. Pasitikime valstybės šimtmetį ne tik pažinę savo šalį, jos išskirtinumą, besididžiuodami kiekvienu jos kampeliu, bet ir suartėję su savo artimaisiais“, – tikslus pristato projekto partnerio portalo tv3.lt redaktorius Artūras Anužis.

Keliauti kviečianti iniciatyva truks iki 2018 m. vasario 16-osios, kuomet žaidimas užsibaigs ir pakvies aktyviausius jo dalyvius į gražią apdovanojimų šventę, kur jų lauks simboliniai Lietuvos šimtmečio prizai.

Projektas iš dalies finansuojamas – Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos.