Uždaryti
Uždaryti
Taip
Ne
Uždaryti
Pasitikrink ar įrenginio nustatymuose įjungta buvimo vietos (auto location) funkcija.
Uždaryti
Patvirtinti
Atšaukti
Uždaryti
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime Jums naują slaptažodį.
Thank you!
Uždaryti
Kartu keliauti smagiau? Tuomet suburk komandą ir padovanokite savo kelionę Lietuvai!

LT100 primena – komandoje negali būti daugiau nei 30 žaidėjų, tad pakvietimų skaičius ribotas.

Gero kelio!
Thank you!
Meniu

LIETUVOS ŠIMTMEČIO BELAUKIANT

Žaidimas, kviečiantis padovanoti lietuviškas akimirkas savo šaliai!
Slinkite žemyn

Lietuvos valstybingumo šimtmečio belaukiant - padovanok lietuviškas akimirkas savo šaliai. Keliauk, pajusk, ragauk, švęsk, kurk savo lietuviškų įspūdžių galeriją ir rink taškus! Aplankyk dar neregėtus Lietuvos kampelius, įamžink tradicijas, nepamiršk švenčių - dalinkis tavo akimis regima Lietuva.

Nes tavo kelionė - geriausia dovana valstybei!

Žaidimo LT100: Mano kelionė Lietuvai taisyklės

Nuo 2017 m. birželio 1 iki 2018 m. Vasario 16 d. surinkite 100 taškų ir tapkite šimtmečio žaidimo nugalėtojais! 

Kaip žaisti:

Susikurkite žaidėjo profilį. Profilį susikurti gali individualus žaidėjas arba grupė žmonių, pavyzdžiui, „Lietuvos“ gimnazijos keliautojų klubas.

Individualūs žaidėjai bei grupės varžosi skirtingose kategorijose.

Susikūręs profilį, keliauk į titulinį žaidimo puslapį. Iš viso žaidime pateikiama 100 užduočių, tad norint tapti nugalėtoju teks visapusiškai pažinti šalį.

Užduotys suskirstytos į 3 kategorijas. Kiekvienoje jų tavęs laukia skirtinga patirtis.

  - Kategorija PAMATYK – aplankyk siūlomus objektus. Teko neseniai lankytis kuriame nors iš objektų? Dar geriau! Įkelk savo buvusios kelionės akimirką.

Dar nebuvai kuriame iš rekomenduojamų pamatyti Lietuvos kampelių? Tuomet pats metas keliauti.

Nuvykęs į objektą mobiliajame telefone atverk žaidėjo profilį, pažymėk vietą (check in) bei įkelk lankomo objekto nuotrauką. Geografinė nuoroda primins tavo buvimo vietą.  

DĖMESIO SVARBU! Jei objektas susideda iš keleto lankytinų vietų, taškas įskaitomas užsiregistravus ir nusifotografavus bent viename iš jų. Tokiu atveju – žymėdamas vietą pasirink, kuriai objektų kategorijai priklauso tavo akimirka. Pvz. Rusnėje darytą nuotrauką priskirk Pamario krašto miesteliams ir t. t. 

Vienas aplankytas objektas – vienas taškas tavo kelionėje.

- Kategorija PAJAUSK – atlik lietuvių tradicijas pristatančias užduotis, fiksuok akimirkas ir kelk į savo žaidėjo profilį. 

Viena įgyvendinta užduotis – vienas taškas.  

- Kategorija ŠVĘSK – nepraleisk lietuviškų švenčių! Susipažink su LT100   užduotimis, nepraleisk šventinės dienos, fiksuok akimirką ir kelk į savo žaidėjo profilį. 

DĖMESIO SVARBU! Šventės minėjimą atspindinčią nuotrauką įkelk ne anksčiau nei šventės data. Pvz. Liepos 6-osios minėjimo akimirka negali būti įkelta liepos 5 d. ir t. t. Kalendorinės šventės tavo profilio skiltyje PAŽYMĖK VIETĄ atsiras automatiškai. 

VIENAM OBJEKTUI ILIUSTRUOTI GALIMA ĮKELTI TIK VIENA NUOTRAUKA

Tavo patogumui kiekviena kategorija skirstoma į grupes, pvz., įvairūs Lietuvoje esantys objektai grupuojami apskritimis. Vietos apraše pateikiami ir greta esantys objektai, tad vienos kelionės metu gali surinkti net keletą taškų.

Nepamiršk susipažinti su užduotimis ir šventėmis – galbūt keliaudamas į pasirinktą lankytiną objektą pakeliui galėsi išsikepti šakotį ar paglostyti žemaituką?

Sek tau skirtus pranešimus, priminsiančius artėjančias šventes ir kitą žaidėjams svarbią informaciją.

Informacija grupėms

Norite varžytis grupių žaidėjų kategorijoje? Puiku. Sukurkite grupės profilį ir kvieskite žaidėjus, padėsiančius pelnyti taškus. Grupėje gali būti ne daugiau kaip 30 žaidėjų. 

Taisyklės tokios pat, kaip ir individualiems žaidėjams. Kiekvienas iš grupės narių gali fiksuoti akimirkas, registruotis objektuose ir kelti nuotraukas į bendrą grupės profilį. Apdovanojamos tos grupės, kurios pirmos surenka visus 100 taškų. 

LT100 informuoja, kad kiekvieno žaidėjo profilio nuotraukos bus viešos, matomos ir kitiems žaidėjams. 

Nesąžiningai žaidžiantys dalyviai bus automatiškai pašalinami iš sistemos. Organizatoriai už žaidėjų profilių turinį neatsako.

Maloniai prašome nekelti nuotraukų, kuriose demonstruojami alkoholiniai gėrimai ar tabako gaminiai. Dėkojame už supratingumą.

Norėdami pamatyti, kaip sekasi bendražygiams, spustelėkite norimo žaidėjo profilio nuotrauką ir stebėkite jo kelionę.

SVARBU. Kelionėje susidūrus su kliūtimis, tokiomis kaip komplikuoti kelių remontai, objektų darbo laiko neatitikimas, būtinai informuokite adresu info@100kelione.lt

Dalykitės akimirkomis su draugais ir pradėkite savo kelionę Lietuvai!